Dodacie podmienky a prepravné náklady

Dodávky objednaného tovaru sú podla dostupnosti produktov, uvedených pri každom produkte a prevádzkových možností predávajúceho, realizované v co najkratšom termíne, zvycajne do 24 hodín nasledujúceho pracovného dna od záväzného potvrdenia objednávky. V prípadoch kedy tovar nieje skladom a vo výnimocných prípadoch, môže byt dodacia lehota dlhšia, zvycajne do 5 pracovných dni od prijatia objednavky, o com kupujúceho neodkladne informujeme.

Miesto odberu je stanovené na základe objednávky kupujúceho.
Za splnenie dodávky sa považuje dodanie predmetu plnenia na uvedené miesto. Dopravu na adresu urcenia zaistuje predávajúci.

Náklady na dopravu tovaru sú fixné. rozlišujeme podla zvoleného spôsobu. Konkrétny spôsob dodania máte možnost si zvolit v 2. kroku nákupného procesu nasledovne:

Spôsoby dopravy

-Poštou, zásielka doručená do 3-5 pracovných dní.Cena poštovného na všetky produkty je 5 €.Platba vopred a dobierka

DPD kuriér :Cena poštovného na všetky produkty je 5 €.Platba vopred

-Tovar je možné objednať cez našu web stránku alebo telefonicky, mailom, cez whatssapp Kontakt tu.

-V prípade, že potrebujete tovar v kratšom čase a nemáte možnosť si ho vyzdvihnúť osobne, zavolajte a dohodneme inú možnosť dodania, cenu za všetky kuriérske služby hradí kupujúci.

-Pri osobnom,kontaktovať telefonicky.

Spôsoby platby

-Na dobierku..

-PayPal – platba prostredníctvom paypal účtu alebo platobných kariet VISA, Maestro, MasterCard, DISCOVER NETWORK, AMERICAN EXPRESS. V prípade že nemáte Paypal účet, môžete platiť platobnými kartami.